سلام
چند روزی از آغاز سال ۱۳۹۱ خورشیدی می گذرد . شادباش نوروزی من را با کمی دیرکرد پذیرا باشید ( اینترنت در دسترس نبود ) . از دیدگاه طبیعی و گردش هنگامها ( فصلها ) سال ۹۱ آغاز خوبی دارد  . زمستانی سرد و به نسبت پر بارش را پشت سر گذاشته و تا پیش از رسیدن بهار و نوروز گرما را تجربه نکرده است . در سالهای گذشته پیش از رسیدن بهار در چند نوبت هوا چنان گرم می شد که درختها جوانه می زدند و حشرات سر از تخم بیرون می آوردند و به ناگاه دوباره سرما و شاید بارش برف یا تگرگ . این فرآیند زیانهای زیادی به کشاورزان وارد می کرد و بهار گرم و خشکی را برای دیگران به ارمغان می آورد . امسال که به لطف یزدان , طبیعت بر یک رویه ی سالم گردیده امیدوارم که تا پایان سال چنین باشد و هر چیزی سر جای خودش باشد و سال ۹۱ سال خوشی و آزادی و فزونی داده های خداوندی باشد .

برچسب ها: ، ، ،
۱۳۹۱/۰۱/۰۶
۴ دیدگاه

۴ Comments »

 1. maziar
  ۴:۵۳ ب.ظ در فروردین ۶ام, ۱۳۹۱

  salam be vahide aziz
  vahid jan shad bash va tabrike sale noe to kheili be delam neshast , dar zamanike hatta tabrikate sale no amikhte shode ba sohbat rajebe siasate zaif va eghtesade beham pashideye keshvaremun , sohbat kardane to rajebe tabi-at va bahar va shokufe be adam enerji midad , samimanetaryn shad bashha ro az tarafe man pazira bash omidvaram sali sarasar bahary pisheru dashte bashy.

 2. وحید فلاحی
  ۱۱:۰۰ ب.ظ در فروردین ۶ام, ۱۳۹۱

  سلام مازیار عزیز , ارادتمند . خیلی سپاس , روزی که دیدمت با خانواده بودی و نخواستم مزاحم بشم . ایشالا فرصتی پیش بیاد و ببینمت .

 3. Fahimeh
  ۸:۳۳ ب.ظ در فروردین ۷ام, ۱۳۹۱

  Salam Vahid jan, che matne shadbashe zibaee feretadi, mamnoon va moteghabelan arezooye behtarin haro daram barat. motaasefane fonte farsi nadashtam ke farsi benevisam.

 4. وحید فلاحی
  ۹:۳۸ ق.ظ در فروردین ۸ام, ۱۳۹۱

  سلام
  سپاس فراوان .

Leave a comment

خوراک RSS برای نظرات این مطلب