سلام
چند روزی از آغاز سال 1391 خورشیدی می گذرد . شادباش نوروزی من را با کمی دیرکرد پذیرا باشید ( اینترنت در دسترس نبود ) . از دیدگاه طبیعی و گردش هنگامها ( فصلها ) سال 91 آغاز خوبی دارد  . زمستانی سرد و به نسبت پر بارش را پشت سر گذاشته و تا پیش از رسیدن بهار و نوروز گرما را تجربه نکرده است . در سالهای گذشته پیش از رسیدن بهار در چند نوبت هوا چنان گرم می شد که درختها جوانه می زدند و حشرات سر از تخم بیرون می آوردند و به ناگاه دوباره سرما و شاید بارش برف یا تگرگ . این فرآیند زیانهای زیادی به کشاورزان وارد می کرد و بهار گرم و خشکی را برای دیگران به ارمغان می آورد . امسال که به لطف یزدان , طبیعت بر یک رویه ی سالم گردیده امیدوارم که تا پایان سال چنین باشد و هر چیزی سر جای خودش باشد و سال 91 سال خوشی و آزادی و فزونی داده های خداوندی باشد .

برچسب ها: ، ، ،
2012/03/25
4 دیدگاه

4 Comments »

  1. maziar
    4:53 ب.ظ در مارس 25th, 2012

    salam be vahide aziz
    vahid jan shad bash va tabrike sale noe to kheili be delam neshast , dar zamanike hatta tabrikate sale no amikhte shode ba sohbat rajebe siasate zaif va eghtesade beham pashideye keshvaremun , sohbat kardane to rajebe tabi-at va bahar va shokufe be adam enerji midad , samimanetaryn shad bashha ro az tarafe man pazira bash omidvaram sali sarasar bahary pisheru dashte bashy.

  2. وحید فلاحی
    11:00 ب.ظ در مارس 25th, 2012

    سلام مازیار عزیز , ارادتمند . خیلی سپاس , روزی که دیدمت با خانواده بودی و نخواستم مزاحم بشم . ایشالا فرصتی پیش بیاد و ببینمت .

  3. Fahimeh
    8:33 ب.ظ در مارس 26th, 2012

    Salam Vahid jan, che matne shadbashe zibaee feretadi, mamnoon va moteghabelan arezooye behtarin haro daram barat. motaasefane fonte farsi nadashtam ke farsi benevisam.

  4. وحید فلاحی
    9:38 ق.ظ در مارس 27th, 2012

    سلام
    سپاس فراوان .

Leave a comment

خوراک RSS برای نظرات این مطلب