Warning: Declaration of AVH_Walker_Category_Checklist::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.widgets.php on line 62

Warning: Declaration of AVH_Walker_CategoryDropdown::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.core.php on line 876

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
سنت حسنه ی لاپوشانی « پرثوه

سلام

از رویداد تلخ و وحشیانه ی خمینی شهر آگاهی دارید ؟

چند زوج در یکی از باغهای نزدیک خمینی شهر مشغول گذراندن روز تعطیلشان بوده اند که مشتی اراذل و اوباش محلی وارد باغ شده و با بستن مردها جلوی چشمانشان به بانوان تجاوز کرده اند و گویا که تعدادشان هم زیاد بوده ( این یعنی اوج وقاحت و نداشتن وحشت از انجام چنین کار وحشیانه ای ) حالا واکنش نماینده ی محترم مردم خمینی شهر در مجلس چه بوده ؟ این که در پایین می آید :

نماينده خميني‌شهر:
رسانه‌اي كردن حوادثي مانند حادثه اخير خميني‌شهر، قبح عمل را از بين مي‌برد !!!!

نماينده مردم خميني‌شهر در مجلس با اشاره به حادثه رخ داده در يكي از باغ‌هاي اطراف خميني‌شهر و جريحه‌دار شدن احساسات مردم اين شهر گفت: متاسفم كه در ماه رجب ماه توبه و استغفار، رسانه‌ها و مطبوعات به طور گسترده و بي‌سابقه حادثه زشت و اتفاق شنيع ورود به حريم يكي از باغات خميني‌شهر و انجام آدم‌ربايي و تجاوز به نواميس را در صدر اخبار قرار داده‌اند، به گونه‌اي كه قلوب جريحه‌دار مردم متدين اين شهرستان به مانند پاشيدن نمك بر زخم بيشتر جريحه‌دار شده است.

منبع : خبر گذاری ایسنا  24/03/90     ( خبرگزاری ایسنا این خبر را پاک کرده است – 18 اسفند 90 )

خوب دقت کردید ؟ آقای نماینده ی مردم , ابراز تاسف کردند از رسانه ای شدن چنین رویداد وحشت آوری . ایشان از رخ دادن چنین فاجعه ای متاسف نبودند بلکه از رسانه ای شدن خبر متاسف بودند .

نماينده مردم خميني‌شهر ادامه داد: اين فاجعه وحشتناك در شهرها و مكان‌هاي ديگر هم ممكن است اتفاق افتاده باشد يا بيفتد.

باور آقای نماینده این نیست که به هر قیمتی شده باید این رویدادها را متوقف کرد یا دست کم درصد خطر بروزشان را کم کرد , ایشان بر این باورند که باید اصل خبر لاپوشانی شود تا مسوولین و دست اندرکاران منطقه , از جمله خود ایشان خدای ناکرده مورد پرسش و بازخواست قرار نگیرند , وگرنه آن افراد که آن بلا سرشان آمده و آب از سرشان گذشته . مسوولان و مدیران هستند که نباید از گل نازکتر بشنوند .

آقای نماینده ی مردم , چنین فجایعی اگر رسانه ای نشوند که این گونه خشم همگانی را برنمی انگیزند بر علیه مشتی الوات و اراذلی که هیچ چیز برایشان ارزشی ندارد . اگر نبود پخش رسانه ای خبر , شاید چنین عزمی هم به وجود نمی آمد برای دستگیری و مجازات این دشمنان جامعه .

مگر همین لاپوشانی ها و این مصلحت اندیشی های نابجا نبود که باعث شد جنایتکاری مانند محمد بسیجه مدتها با خیال راحت کودکان مردم را گرفته و پس از تجاوز به وحشیانه ترین شکل ممکن بکشدشان . به شهادت اهل محل , مدتها پیش از دستگیری بسیجه همه ی اهل محل از کارهای وی آگاه بوده اند , ولی چون بیشترشان افغانی های غیر مجاز بوده اند جرات شکایت به مراجع قانونی و رسانه ها را نداشته اند .

نتیجه این می شود که محمد بسیجه پیش از دستگیری به جای 3 یا 4 قتل بیست و چند قتل را مرتکب می شود . در آن زمان آیا جا داشت که بخشدار پاکدشت و فرمانده ی انتظامی ناحیه بنشینند و در رسانه ها گله گذاری کنند که : “ای بابا چرا قضیه را اعلام کردید ؟ حالا همه می روند و بسیجه می شوند”  ؟

آقای نماینده , مشکلات و معضلات اگر مطرح نشوند برطرف هم نخواهند شد . شما نماینده ی این مردم هستید . بانوانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند حکم خواهرانتان را دارند . نگران مواخذه ی مقامات بالاتر نباشید . خواهران و برادرانتان را دریابید .

1 دیدگاه »

 1. رضا
  7:49 ب.ظ در ژوئن 14th, 2011

  از شما دیگه بعیده آقا وحید
  من غیر از این جواب رو از این نماینده می شنیدم تعجب می کردم.
  همه می دونن تو کشور ما جون آدما از همه چی کم ارزشتره
  متاسفانه

Leave a comment

خوراک RSS برای نظرات این مطلب