Warning: Declaration of AVH_Walker_Category_Checklist::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.widgets.php on line 62

Warning: Declaration of AVH_Walker_CategoryDropdown::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.core.php on line 876

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/vehcom/domains/parsaveh.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
یک سالگی پرثوه « پرثوه

سلام

پرثوه امروز 1 ساله شد .


روزهای نخست راه اندازی پرثوه دوستان و آشنایان با شگفتی می پرسیدند : ” این درآمد هم داره ؟” و وقتی با پاسخ نه مواجه می شدند نگاهی دلسوزانه به سراپایم می انداختند و سری به افسوس تکان می دادند .

ولی من هنوز هم باور دارم که هر کس وظیفه ای در قبال اجتماعش دارد و هر چقدر هم جزیی و ناچیز باید آن را به انجام برساند . ( در اینجا وظیفه , به اشتراک گذاشتن آگاهی ها با یکدیگر است )

مدعی نیستم که همه ی چیزهایی که در پرثوه نوشته ام درست و بدون اشتباه بوده اند , اما تلاش کرده ام که به دور از تعصب و بی انصافی و یک سو نگری باشم و امیدوارم که همین گونه شده باشد و باور دارم وحید فلاحی نگارنده ی پرثوه بسیار دموکرات تر و میانه رو از وحید فلاحی در زندگی عادی بوده است . این هم خودش گامی به جلو است دیگر , نیست ؟

در این یکسال تلاشی برای مخاطب پسند شدن وبلاگم نکردم , چون از روز نخست بر آن بودم هر چه که لازم و درست می دانم بنویسم و نه هر چه که آمار بازدید کننده ها را بالا می برد .

به هر روی امیدوارم که شما خواننده ی گرامی از نتیجه ی کار راضی باشید و اگر شده حتی یکی از نوشته های پرثوه در یکسال گذشته به دردتان خورده باشد .

به امید خدا در روزهای آینده به کمک و همت دوست و صاحب خانه ی عزیزم رضا مرندی و با حضور مقامات کشوری و لشکری !!! از قالب جدید پرثوه هم رونمایی خواهد شد .

2011/08/25
2 دیدگاه

2 Comments »

 1. maryam
  9:48 ق.ظ در آگوست 28th, 2011

  تبریک میگم وحید جان تولد یک سالگی پرثوه را… امیدوارم مثل همیشه موفق باشی

 2. وحید فلاحی
  10:08 ق.ظ در آگوست 28th, 2011

  سلام
  خیلی سپاس . لطف دارید .

Leave a comment

خوراک RSS برای نظرات این مطلب